Меню Затваряне

Танцови двойки 2022 г.

Танц. двойки – 88

Танцова двойкаКлас ЛАТКлас СТТКлуб член на БНФСТТреньор
1Иван Димитров
Пламена Кънчева
МН-11МН-11КСТ ПомориеНикола Абрашев/Олга Абрашева
2Найден Найденов Благоев
Лора Михнева Вълкова
МН-11МН-11КСТ ПомориеНикола Абрашев/Олга Абрашева
3Никола Вангелов Аврамов
Дариа Петрова Димитрова
11E11EКСТ ПомориеНикола Абрашев/Олга Абрашева
4Станислав Марчев Марков
Ивайла Калоянова Патрикова
11E11EКСТ ПомориеНикола Абрашев/Олга Абрашева
5Александър Сотиров Иванов
Мишел Георгиева Дюлгерова
15D15DКСТ ПомориеНикола Абрашев/Олга Абрашева
6Давид Николов Абрашев
Джессика Кристоферовна Хилл
-18AКСТ ПомориеНикола Абрашев/Олга Абрашева
7Алекс Николов Костадинов
Ивелина Росенова Карчева
15B15BКСТ ПомориеНикола Абрашев/Олга Абрашева
8Сергей Александрович Дибцев
Ивета Христова Нонева
15B15BКСТ ПомориеНикола Абрашев/Олга Абрашева
9Мирослав Бончев Бонев
Емилия Енчева Джелебова
-Състезатели над 21 г. МКСТ ПомориеНикола Абрашев/Олга Абрашева
10Борис Тодоров Борисов
Мария Алексеевна Рябушкина
18AСъстезатели над 21 г. МКСТ ПомориеНикола Абрашев/Олга Абрашева
11Илиан Евтимов Борисов
Венера Стоименова Спасова
18M18MКСТ Проданс/КСТ ПомориеНикола Абрашев/Олга Абрашева
12Христо Станков Иванов
Радина Емилова Бакърджиева
18M-КСТ ПомориеНикола Абрашев/Олга Абрашева
13Велизар Пламенов Георгиев
Полина Светозарова Кимова
Състезатели над 21 г. МСъстезатели над 21 г. МКСТ Поморие/КСТ Денс МоушанНикола Абрашев/Олга Абрашева
14Светломир Станиславов Краев
Нели Красимирова Кенолова
11E11EКСТ ПомориеНикола Абрашев/Олга Абрашева
15Кристиян Красенов Тонозлиев
Мирослава Пламенова Стоянова
МН-11МН-11КСТ ПомориеНикола Абрашев/Олга Абрашева
16Станислав Красенов Тонозлиев
Алекса Николаева Мечкова
МН-9МН-9КСТ ПомориеНикола Абрашев/Олга Абрашева
17Милчо Иванов Петров
Десислава Йовелинова Йотова
Сеньори 1 М-КСТ Поморие/КСТ ЗораяНикола Абрашев/Олга Абрашева
18Божидар Димитров Костадинов
Рая Миленова Георгиева
13C13CКСТ ПомориеНикола Абрашев/Олга Абрашева
19Иван Росенов Георгиев
Теодора Антон Тонева
Състезатели до 21 г. АСъстезатели до 21 г. АКСТ ПомориеНикола Абрашев/Олга Абрашева
20Денис Пламенов Иванов
Йоана Юлиянова Пенева
Състезатели до 21 г. АСъстезатели до 21 г. АКСТ ПомориеНикола Абрашев/Олга Абрашева
21Коста Атанасов Грунов
Стефана Петрова Илиева
Състезатели до 21 г. АСъстезатели до 21 г. МКСТ ПомориеНикола Абрашев/Олга Абрашева
22Мартин Атанасов Собаджиев
Ирина Евгениева Йоанова
18E18EКСТ ПомориеНикола Абрашев/Олга Абрашева
23Никола Мирославов Георгиев
Дониана Руменова Иванова
18E18EКСТ ПомориеНикола Абрашев/Олга Абрашева
24Николай Стилиянов Тодоров
Мария Костадинова Славова
15E15EКСТ ПомориеНикола Абрашев/Олга Абрашева
25Таниел Михаел Нигохосян
Маноела Петкова Кинчева
18E18EКСТ ПомориеНикола Абрашев/Олга Абрашева
26Мартин Свиленов Георгиев
Габриела Деянова Михайлова
13E13EКСТ ПомориеНикола Абрашев/Олга Абрашева
27Мартин Антонов Сивов
Маргарита Стоянова Пенова
18E18EКСТ ПомориеНикола Абрашев/Олга Абрашева
28Марио Петков Кинчев
Зорница Живкова Великова
15E15EКСТ ПомориеНикола Абрашев/Олга Абрашева
29Георги Георгиев Камиларов
Катерина Вълеславова Илиева
13E13EКСТ ПомориеНикола Абрашев/Олга Абрашева
30Кристиян Илиянов Стамболов
Стиляна Стойчева Карчева
18E18EКСТ ПомориеНикола Абрашев/Олга Абрашева
31Мартин Стефанов Стайков
Дария Николаева Кизина
13E13EКСТ ПомориеНикола Абрашев/Олга Абрашева
32Кристиян Микаел Нигохосян
Магдалена Калинова Стоянова
13E13EКСТ ПомориеНикола Абрашев/Олга Абрашева
33Стелиян Станимиров Николов
Димая Христова Нонева
15A15AКСТ ПомориеНикола Абрашев/Олга Абрашева
34Джузепе Ло Джудиче
Гергана Велкова
КСТ Черно море/КСТ ПомориеНикола Абрашев/Олга Абрашева
35Ибрагим Магеттович Ндяй
Пресияна Янева Янулова
11D11DКСТ НесебърКристина Линова
36Марк Каминский-Щтайгнер
Алена Андреевна Ус
11E11EКСТ НесебърКристина Линова
37Захар Сапарович Шерязданов
Златина Николова Кондова
11E11EКСТ НесебърКристина Линова
38Давид Тодоров Атанасов
Станимира Сесарова Кастильо
9E9EКСТ НесебърКристина Линова
39Огнян Михайлов Костов
София Бориславова Борисова
9E9EКСТ НесебърКристина Линова
40Никита Сергеевич Евтеев
Алфия Радионовна Галиуллина
13D13DКСТ НесебърКристина Линова
41Хари Николаев Емилов
Теодора Генчева Стоицова
13D13DКСТ НесебърКристина Линова
42Никола Огнянов Манчев
Любомира Недялкова Тодорова
18B-КСТ НесебърКристина Линова
43Дейвид Александров Йовчев
Марта Артуривна Долгушива
Състезатели до 21 г. МСъстезатели до 21 г. МКСТ НесебърКристина Линова
44Димитър Петров Камбуров
Алана Азатбековна Садабаева
15C15CКСТ Несебър/КСТ ПомориеКристина Линова
45Никола Ганчев Димитров
Амелия Неделинова Каравидова
11E11EКСТ НесебърКристина Линова
46Димитър Калинов Стоянов
Хрисия Златкова Великова
МН-11МН-11КСТ НесебърКристина Линова
47Григор Юриевич Поляков
Емилия Кирова Янкова
МН-9МН-9КСТ НесебърКристина Линова
48Теодор Ганчев Димитров
Борислава Георгиева Димитрова
МН-11ЕМН-11ЕКСТ НесебърКристина Линова
49Мартин Атанасов Собаджиев
Ирина Евгениева Йонова
18DDКЛТ Бургаски делфиниТеодора Йонова
50Николай Стилянов Тодоров
Мария Костадинова Славова
15E15EКЛТ Бургаски делфиниТеодора Йонова
51Марио Петков Кинчев
Зорница Живкова Великова
15E15EКЛТ Бургаски делфиниТеодора Йонова
52Мартин Свиленов Георгиев
Габриела Деянова Михайлова
13E13EКЛТ Бургаски делфиниТеодора Йонова
53Кристиян Микаел Нигохоян
Магдалена Калинова Стоянова
13E13EКЛТ Бургаски делфиниТеодора Йонова
54Мартин Стефанов Стайков
Дария Николаева Кизина
13E13EКЛТ Бургаски делфиниТеодора Йонова
55Мартин Антонов Сивов
Маргарита Стоянова Пенова
18E18EКЛТ Бургаски делфиниТеодора Йонова
56Таниел Микаел Нигохоян
Маноела Петкова Кинчева
18E18EКЛТ Бургаски делфиниТеодора Йонова
57Георги Георгиев Камиларов
Катерина Вълеславова Илиева
13E13EКЛТ Бургаски делфиниТеодора Йонова
58Никола Мирославов Георгиев
Дониана Руменова Иванова
18E18EКЛТ Бургаски делфиниТеодора Йонова
59Деян Пламенов Георгиев
Вероника Деянова Роева
11E11EКЛТ Бургаски делфиниТеодора Йонова
60Явор Николаев Керенски
Ралица Николаева Керенски
11E11EКЛТ Бургаски делфиниТеодора Йонова
61Калоян Венциславов Базеников
Мария Захари Занова
18B18BКСТ Дива ДенсИва Григорова
62Динчер Емритдин Вели
Велислава Петьова Мазнева
CCКСТ Дива ДенсИва Григорова
63Артур Александрович Власенко
Натали Иванова Стоевска
18C18CКСТ Дива ДенсИва Григорова
64Владимир Ивайлов Владимиров
Ема Томиславова Петрова
13E13EКСТ Дива ДенсИва Григорова
65Борислав Георгиев Гребенаров
Яна Анатолиева Ангелова
18C18CКСТ Дива ДенсИва Григорова
66Димитър Радославов Пандърски
Мария Магдалена Добромирова Братулева
DDКСТ Дива ДенсИва Григорова
67Никола Пеев
София Андреева
11D11DКСТ ЗораяДесислава Йотова
68Явор Младенов
Сияна Нанкова
11E11EКСТ ЗораяДесислава Йотова
69Даниел Иванов
Габриела Александрова
13E13EКСТ ЗораяДесислава Йотова
70Мартин Игнатов
Стела Петрова
13C13CКСТ ЗораяДесислава Йотова
71Валентино Николаев
Стефани Данаилова
18C18CКСТ ЗораяДесислава Йотова
72Антон Иванов
Елизабет Романова
18C18CКСТ ЗораяДесислава Йотова
73Иван Василев
Цветина Ганева
18D18DКСТ ЗораяДесислава Йотова
74Дариан Колев
Гергана Данаилова
18B18BКСТ ЗораяДесислава Йотова
75Мартин Месечков
Александра Кръстева
BBКСТ ЗораяДесислава Йотова
76Николай Воев
Елеца Блажева
ABКСТ ЗораяДесислава Йотова
77Милчо Петров
Десислава Йотова
MAКСТ Поморие/КСТ ЗораяДесислава Йотова
78Виталий Берков
Ема Петрова
7E7EКСТ ЗораяДесислава Йотова
79Алекс Иванов
Габриела Иванова
9E9EКСТ ЗораяДесислава Йотова
80Борис Борисов Милев
Анастасия Дарчук
MMТСК Черно мореБорис Милев
81Едоардо Малаварка
Сидни Александра Уоотърхаус
AAТСК Черно мореБорис Милев
82Александр Юрьевич Ходенко
Росица Митева Атанасова
MMТСК Черно мореБорис Милев
83Иван Костадинов Христов
Йовита Росенова Георгиева
MMТСК Черно мореБорис Милев
84Васил Апостолов Павлов
Таня Тихомирова Балтова
MMТСК Черно мореБорис Милев
85Валерий Иванов Койчев
Ивана Кирилова Кирова
13B13BТСК Черно мореБорис Милев
86Никола Първанов Дангов
Изабел Иванова Кацарска
11E11EКСТ Фантастик ДансКСТ Фантастик Данс
87Кристиян Христов Запрянов
Лора Димитрова Димитрова
9E9EКСТ Фантастик ДансКСТ Фантастик Данс
88Константин Стойчов Георгиев
Ася Емилова Димитрова
7E7EКСТ Фантастик ДансКСТ Фантастик Данс