СП/ЕП или СК/ЕКМястоДатаПредставителиКлуб
СП професионалисти ЛатинаБудапеща, Унгария23.03.2024г.Борис Милев – Анастасия ДарчукТСК „Черно Море“ – Варна
Симеон Борисов – Кристияна ЩерионоваТСК „Черно Море“ – Варна / КСТ „Несебър“ – Несебър
ЕП до 21г. СтандартКамбрилс, Испания30.03.2024г.Антонио Ромео – Марияна ЖековаКСТ „Сенсей“ – Варна
ЕП над 19г. СтандартКишинев, Молдова13.04.2024г.Илия Добрев – Дария ПосипайКСТ „Настроение“ – Русе
Едоардо Малаварка – Сидни УотърхаусТСК „Черно Море“ – Варна
ЕП до 21г. Десет танцаКишинев, Молдова14.04.2024г.
СП до 21г. СтандартУхан, Китай27.04.2024г.Антонио Ромео – Марияна ЖековаКСТ „Сенсей“ – Варна
ЕП Младежи ЛатинаБремен, Германия01.06.2024г.
СП професионалисти Десет ТанцаКошице, Словакия08.06.2024г.
СП Юноши 2 ЛатинаУси, Китай17.07.2024г.
СП Младежи СтандартУси, Китай18.07.2024г.
СП над 19г. ЛатинаУси, Китай19.07.2024г.
СК Професионалисти ЛатинаУси, Китай20.07.2024г.
СК Професионалисти СтандартУси, Китай21.07.2024г.
СП Шоуденс ЛатинаБургас, България31.08.2024г.
СП Юноши 2 СтандартТимишоара, Румъния14.09.2024г.Калоян Ников – Пламена ВлаховскаКСТ „Кристал“ – Варна
Валентин Димов – Елиз АтаканКСТ „Денс Моушън“ – Варна
СК над 19г. ЛатинаЧенгду, Китай21.09.2024г.
СП Юноши 2 Десет ТанцаКошице, Словакия28.09.2024г.Калоян Ников – Пламена ВлаховскаКСТ „Кристал“- Варна
ЕП Професионалисти ЛатинаЛайпциг, Германия12.10.2024г.
ЕП до 21г. ЛатинаРотердам, Нидерландия12.10.2024г.
ЕП Младежи Десет танцаЕлблаг, Полша19.10.2024г.Иван Дочев – Мила ПашоваКСТ „Проданс – М“ – София
СП до 21г. Десет ТанцаПлатя Д’аро, Испания01.11.2024г.
ЕП Професионалисти СтандартДрезден, Германия09.11.2024г.
СП над 19г. Десет ТанцаЙереван, Армения09.11.2024г.Иван Христов – Диана ВъглежанинаТСК „Черно Море“ – Варна / КСТ „Сенсей“ – Варна
СП Младежи Десет ТанцаВиланова де Фамаликао, Португалия09.11.2024г.Иван Дочев – Мила ПашоваКСТ „Проданс – М“ – София
СП до 21г. ЛатинаСаласпилс, Латвия16.11.2024г.
СП Професионалисти Шоуденс ЛатинаШаморин, Словакия30.11.2024г.
СП Професионалисти Шоуденс СтандартШаморин, Словакия30.11.2024г.

Легенда*
СП – Световно Първенство
ЕП – Европейско Първенство
СК – Световна Купа
ЕК – Европейска Купа

Брой квоти:
За СП и ЕП Латина – 2 двойки
За СП и ЕП Стандарт – 2 двойки
За СП и ЕП Шоуденс – 2 двойки
За СП и ЕП Десет танца – 1 двойка
За СК и ЕК – 1 двойка
*броят не важи за категориите с отворен достъп

*Световните и Европейски Първенства и Купи за категориите:
до 21г. – Сеньори – Професионалисти
са с отворен достъп, следователно номинациите се извършват след подаване на заявка до БФСТ.

За всички останали категории номинациите се извършват спрямо правилника на БФСТ.