Родена в гр. Варна
Завършва средно образование в 3 Природо Математическа Гимназия „Академик Методий Попов“.
Атрактивна, талантлива, амбициозна и успяла са малко от качествата на Виолета. Семейна и грижовна майка на 6 годишно момиченце на име Азия.
Започва да тренира спортни танци на 14 години.
На 17 годишна възраст заминава да живее и тренира в Италия. Там започва  състезателната и кариера заедно със своя съпруг Салваторе Тодаро. Заедно постигат значителни резултати в историята на Спортните танци в България.
12 пъти републикански шампиони на България по стандартни танци.
Финалисти на Световното Първенство в Киев 2013 година, където заемат 5 място между най-добрите двойки в Световен мащаб.
Носители на Световната Купа за 2013 година в град Бургас.
Финалисти на Световните игри – WORLD GAMES в Каошиунг (Тайван) 2009 година и Кали (Колумбия) 2013 година.
Картотекиран международен съдия към СВЕТОВНАТА ОРГАНИЗАЦИЯ ПО Спортни танци-WDSF от 2016 година.
Съдийствала едни от най-престижните състезания в цял свят, като: GRAND SLAM, Европейски първенства, Grand Prix, национални шампионати в страни като КИТАЙ, ИЗРАЕЛ, ПОЛША, РУМЪНИЯ, ФИНЛАНДИЯ и мн. други.
Coach на водещи топ двойки.
Финалисти и полуфиналисти на Световни и Европейски първенства, национални шампиони на България, Италия и др.

ЗАМ. ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Юлия Миткова Порязова

Родена в гр. Мадан (България)
Завършила в „Anadolu University“ Eskisehir, Turkey
Висше образование – специалност “Комуникации с обществеността и PR”

Екзотична красота, упоритост и настойчивост, постоянство и професионализъм. Това са само част от качествата на първата българка пробила в киното и шоу бизнеса в южната ни съседка Турция.
Юлия се е снимала в пет турски сериалаа, два български филма.
Била е водеща на ТВ шоу програма и е организатор на многобройни събития.  Работила е с големи имена от българския и турския кино и шоубизнес, от които е почерпила професионален опит и с които е създала прекрасни спомени и контакти.
Освен магнетична и талантлива актриса, тя е и работеща майка, горда с успехите на дъщеря си.
Любовта към танците идва още от малка, когато е била активен състезател към БФСТ.

УПРАВИТЕЛЕН СЪВЕТ:

Никола Дяков Абрашев

Роден в гр. Поморие, 17.04.1983 г.
Завършил Висше образование – Педагогика и Национална Спортна Академия „треньорски факултет“ – специалност „треньор по спортни танци“.
Състезателен клас „М“.
Съдийска национална категория – първа.
Амбициозен, трудолюбив, находчив и борбен са малко от качествата, които притежава успешния треньор. Семеен с две  прекрасни деца. Заедно със съпругата си, са изцяло отдадени на танците.
Носител на званието „треньор на годината“ две поредни години.
Като треньор всяка година създава минимум  шест състезатели в 10-те най-добри спортисти.
Имал е многобройни успехи и финалисти на телевизионни танцови предавания като ,,България търси талант“, „Vip dance“ и др.
Три поредни години е създавал деца, които попадат  в класацията на най-успелите деца на България, организирани от фондацията „Димитър Бербатов“.
20 години треньорски опит и създадени многобройни състезателни двойки – полуфиналисти на световни и европейски първенства.
Редица финалисти на най-големите международни състезания в България и чужбина.
Многократни шампиони, вицешампиони и финалисти на държавни първенства на България.

Николай Иванов Йорданов

Роден в гр. София на 18.08.1976 г.
Завършил основно образование в Национална Природо-математическа Гимназия, гр. София.
Висше – инженер магистър по Маркшайдерство и Геодезия в МГУ, гр. София.
Следдипломна квалификация – треньор по спортни танци към НСА, гр. София.
Магистратура – Спорт за високи постижения, НСА, гр. София.
Владее английски език, руски език.
Семеен.
Вицешампион в категория многобой, аматьори към БФСТ.
Първи и двукратен шампион за професионалисти, стандартни танци към БФСТ.
Участник в множество танцови прояви, шоу програми и гастроли в страната и в чужбина.
Съдия, хореограф и треньор по спортни танци с над 20 годишен опит.
Спечелил с ръководения от него клуб танцовият телевизионен формат „Надиграй ме”.
Дългогодишен организатор на поредица от състезания за млади таланти по спортни танци.
Негови възпитаници са достигнали върхови постижения в турнири и шампионати по спортни танци в страната и в чужбина.
Силно развито чувство за справедливост, с много добри организаторски и ръководни умения.